Thumb

Bulunduğumuz çağdaki gelişmeler ışığında iş dünyasında, kurumların sahip oldukları gücü bilgi teknolojilerinden yararlanma düzeyi ile doğru orantılı olmaktadır. Teknolojik olarak gelişimleri takip etmeyen ve uygulamayan şirketlerde sorunlar baş göstermektedir. Bu nedenle ticari başarı, artık ancak iyi planlanmış, tasarlanmış, kurulmuş ve kesintisiz hizmet veren bir altyapı ile mümkün oluyor.

Neler yapıyoruz?

  • Sistem Danışmanlığı
  • Veritabanı Danışmanlığı
  • Veri Merkezi Danışmanlığı
  • Donanım Danışmanlığı

Sistem Danışmanlığı

Bu noktada QBisTech sizlere altyapınızı en iyi şekilde çalıştırmanız için desteğe hazırdır. İster yerleşik bir altyapınız bulunmasın isterseniz de mevcut altyapınızı geliştirmek ve genişletmek isteyin uzman ekibimiz ile doğru planlama yapılarak bu talepleriniz en kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır. Sunucu yada altyapı kurulumlarından donanım dizaynlarına kadar bir çok konuda hizmet veren profesyonel ekibimiz sistem danışmanlığı konusunda size en iyi hizmeti sunmak için hazırdır.

Veritabanı Danışmanlığı

QBisTech barındırdığı uzmanlarla Microsoft SQL, MySQL, PostgreSQL yada ORACLE veritabanı sistemlerinde clustering, allways on gibi süreklilik ve kesintisiz hizmet sağlanması gereken büyük altyapılardan, şirketinizde Muhasebe sistemlerinde yada üretim planlama(MRP) sistemlerinin bulunduğu veritabanları hakkında sizlere Sistem danışmanlığı konusu altında destek olmak için hazırdır.

Veri Merkezi Danışmanlığı

Veri merkezi yönetimi, şirketlerin en temel ihtiyaçlarını sağlayan ana katman olduğundan dolayı büyük önem taşımaktadır. Veri merkezi yönetimi ve veri merkezi taşıma işlemlerinizde uzman ekibimiz sizler için en iyi çözümü sunmak için analizlerini gerçekleştirdikten sonra sizlere rapor sunmaktadır. Global Proje yönetimi metotları ile doğrulanmış plandan sonra minimum kesinti ile veri merkezi işlemleriniz Sistem danışmanlığı ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Donanım Danışmanlığı

Kurumunuzda kullanılan ister istemci cihazları olsun isterseniz de altyapı sistemleri olsun size en iyi satın alma ve işletme planları ile destek vermekteyiz. Sistem danışmanlığı ekibimiz donanım kapasite planlarının oluşturulduktan sonra oluşan projeksiyon planına göre altyapı durumunuzu görebilir yatırım planlarınızı buna göre yapabilirsiniz.

Thumb
Thumb